![stefanos attart](https://enginepower.gr/wp-content/uploads/2020/08/stefanos-attart-678x381.jpg)
Στέφανος Αττάρτ, ο γκουρού της τετρακίνησης παίρνει θέση μάχης στην off Road αρένα… Όταν θες τους καλύτερους στην επίλεκτη ομάδα του 18ου Motor Festival !!!
#EnginePower #Motorsport #offroad #adrenaline #4×4 #Attart #MotorFestival
Στέφανος Αττάρτ, ο γκουρού της τετρακίνησης παίρνει θέση μάχης στην off Road αρένα… Όταν θες τους καλύτερους στην επίλεκτη ομάδα του 18ου Motor Festival !!!
#EnginePower #Motorsport #offroad #adrenaline #4×4 #Attart #MotorFestival