Κύπελο Enduro βορείου Ελλάδος Φλώρινα αποτελέσματα αγώνα

kypelo-enduro-boreiou-ellados-apotelesmata-engine-power

Κύπελο Enduro βορείου Ελλάδος Φλώρινα αποτελέσματα αγώνα

Κύπελο Enduro βορείου Ελλάδος Φλώρινα 2023, τα αποτελέσματα του αγώνα σε κάθε κατηγορία και οι αθλητές που ξεχώρισαν

Κύπελο Enduro βορείου Ελλάδος Φλώρινα 2023
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ .
Cl N° ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΧΟΡΗΓΟΙ MOTOΣΥΚΛΕΤΑ ΑΘ. ΣΩΜΑΤΕΙ Final Time Pnl Tps ∆ΙΑΦ C1
1 611 ΤΡΑΝΤΖΑΣ ΜΙΧΑΗΛ C1 HONDA SIAFARIKAS ΒΑΣΙΛIΟΣ OΙΚ.ΥΛΙΚΑ-GO HONDA CRF 250 Μ.Σ. ΜΑΥΡΟΜ 32:21.782 0 32:21.782 0.000
S1 8:28.596 S2 8:01.474 S3 7:56.763 S4 7:54.949 1/C1
2 674 ΠΕΤΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ C1 ENDUROMXPARTS.GR KTM EXCF 250 Μ.Ο.Φ. 33:05.740 0 33:05.740 43.958
S1 8:18.268 S2 8:15.603 S3 8:11.672 S4 8:20.197 2/C1
3 612 ΜΠΑΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ C1 TEXNOMOTO-TSIKELIS JEWELLERY-CLOUD COF Ktm exc 150 ΜΟ.ΛΕ.Κ. 1:00:08.76 0 1:00:08.76 27:46.987
S1 10:31.421 S2 13:36.640 S3 17:48.224 S4 18:12.484 3/C1
Pilote Hors-course, manque 1(des) temps
4 669 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ C1 ENDUROMXPARTS.GR Husqvarna te 150 Α.Μ.Ο. ΚΑΣΤΟ H.C. 0 19:43.231

panellinio-protathlima-scramble-florina-amotoe-agonas-2023-athlitiki-lesxi-florinas

Κύπελο Enduro βορείου Ελλάδος Φλώρινα 2023
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ .
Cl N° ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΧΟΡΗΓΟΙ MOTOΣΥΚΛΕΤΑ ΑΘ. ΣΩΜΑΤΕΙ Final Time Pnl Tps ∆ΙΑΦ C2
1 777 ΣΑΠΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ C2 ENDUROMXPARTS.GR,KOTSONAS TUNING,MXHOU Beta rr 390 Α.ΜΟ.Σ. ΣΚΥ∆ 33:01.626 0 33:01.626 0.000
S1 8:35.230 S2 8:02.316 S3 8:04.957 S4 8:19.123 1/C2
2 782 ΚΑΡΠΕΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ C2 ENDURO MX PARTS Ε∆ΙΛ HUSQVARNA FE 350 Ε.∆Ι.Λ. 34:21.585 0 34:21.585 1:19.959
S1 8:55.199 S2 8:22.627 S3 8:28.174 S4 8:35.585 2/C2
3 799 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ C2 MXEXPERT.GR-TSIAVALIAS-MOTOREX-EARTH W BETA RACING 350 ΜΟ.ΛΕ.Μ ΚΑΡ 35:56.989 0 35:56.989 2:55.363
S1 8:48.405 S2 8:31.047 S3 10:07.050 S4 8:30.487 3/C2
4 786 ΚΟΥΜΑΝΤΣΙΩΤΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ C2 3P RACING XMOTO KOULOUKATSIS BOXCOURIE BETA 350 Μ.Ο.Θ. 36:13.094 0 36:13.094 3:11.468
S1 8:49.477 S2 8:26.023 S3 9:50.132 S4 9:07.462 4/C2
5 756 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ C2 FINSTRAL-ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΑΕΡΟΙΝΟ WINEBAR-ΗΧΟΣ KTM EXC-F 350 Μ.Ο.Φ. 38:23.987 0 38:23.987 5:22.361
S1 9:31.717 S2 9:36.305 S3 9:28.989 S4 9:46.976 5/C2
6 711 ΒΑΡΜΠΟΜΠΙΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ C2 MXEXPERT.GR-LALIOTIS CONSTRATION -BETA BETA RACING 350cc ΜΟ.ΛΕ.Μ ΚΑΡ 38:43.480 0 38:43.480 5:41.854
S1 9:40.060 S2 9:36.034 S3 9:32.767 S4 9:54.619 6/C2
7 751 ΡΟΥΣΙΑΜΑΝΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ C2 GASGAS EC 250 Α.Λ.Μ.Σ.Ι. 43:30.868 0 43:30.868 10:29.242

 

Κύπελο Enduro βορείου Ελλάδος Φλώρινα 2023
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ .
Cl N° ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΧΟΡΗΓΟΙ MOTOΣΥΚΛΕΤΑ ΑΘ. ΣΩΜΑΤΕΙ Final Time Pnl Tps ∆ΙΑΦ C3
1 853 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ C3 STASINIOLI-TEAM-ΗΧΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙ∆ΗΣ-FINSTR BETA Racing 300 Μ.Ο.Φ. 35:21.395 0 35:21.395 0.000
S1 9:11.404 S2 8:46.939 S3 8:41.272 S4 8:41.780 1/C3
2 895 ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ C3 MXEXPERT.GR/THEONI/LALIOTIS CONSTRUTIO BETA RACING 300 ΜΟ.ΛΕ.Μ ΚΑΡ 39:32.660 0 39:32.660 4:11.265
S1 10:37.523 S2 9:16.913 S3 9:43.770 S4 9:54.454 2/C3
3 888 ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ C3 MΣΜ,CAFESQUARE,GOLIAS,Τ.ΕΑΝΟ∆ΟΣ,ΚΤΗΜΑΧ BETA RR 300 cc Μ.Σ. ΜΑΥΡΟΜ 48:08.386 0 48:08.386 12:46.991
S1 10:10.073 S2 12:50.698 S3 10:51.544 S4 14:16.071 3/C3
4 821 ΒΑΡΟΥΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ C3 ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ_ΤΣΙΚΟΣ ΕΠΙΓΡΑΦΕΣ-ΑΛΜΟ-ΚΛΕΑ Husqvarna TE 300 Α.Λ.Μ.Σ.Ι. 50:18.919 0 50:18.919 14:57.524
S1 9:13.225 S2 8:40.928 S3 11:55.697 S4 20:29.069 4/C3
Pilote Hors-course, manque 1(des) temps
5 830 ΣΟΥΕΡΕΦ ΣΠΥΡΊ∆ΩΝ C3 CORFU MX PARK Husqvarna TE 300 ΑΛΜΚΕ ΚΕΡΚΥ H.C. 0 51:18.425

panellinio-protathlima-scramble-florina-amotoe-agonas-2023-athlitiki-lesxi-florinas

Κύπελο Enduro βορείου Ελλάδος Φλώρινα 2023
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ .
Cl N° ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΧΟΡΗΓΟΙ MOTOΣΥΚΛΕΤΑ ΑΘ. ΣΩΜΑΤΕΙ Final Time Pnl Tps ∆ΙΑΦ CE (Expert)
1 146 ΝΤΕΒΕΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ CE (E ΜΟΛΕΤ-OPTIKO KENTRO-CHACHAGIAS RACING- KTM 250 ΜΟΛΕΤ 31:01.495 0 31:01.495 0.000
S1 7:47.652 S2 7:30.615 S3 7:55.988 S4 7:47.240 1/CE (Expert)
2 201 ΖΩΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ CE (E BETA HELLAS-MXEXPERT.GR-MICHELIN-LALIO BETA RACING 200 ΜΟ.ΛΕ.Μ ΚΑΡ 32:01.582 0 32:01.582 1:00.087
S1 8:14.553 S2 7:56.260 S3 7:55.279 S4 7:55.490 2/CE (Expert)
3 41 ΠΑΣΧΑΛΙ∆ΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ CE (E ENDUROMXPARTS.GR-ΗΧΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙ∆ΗΣ HUSQVARNA FE 350 Μ.Ο.Φ. 32:07.114 0 32:07.114 1:05.619
S1 8:06.266 S2 7:51.758 S3 7:56.248 S4 8:12.842 3/CE (Expert)
4 211 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ CE (E AGROTIKO4X4.GR,SILOART FACTORY,AGORA C KTM-EXCf 350 Α.Σ.ΜΟ.Λ.Π. 33:14.868 0 33:14.868 2:13.373
S1 8:32.011 S2 8:25.032 S3 8:11.184 S4 8:06.641 4/CE (Expert)
5 501 ΓΚΑΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ CE (E BETA HELLAS-MXEXPERT.GR-LALIOTIS CONST BETA RACING 350 ΜΟ.ΛΕ.Μ ΚΑΡ 33:34.414 0 33:34.414 2:32.919
S1 8:30.969 S2 8:11.374 S3 8:13.847 S4 8:38.224 5/CE (Expert)
6 100 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ CE (E ΑΓΟΡΑ CAFE,AGROTIKO 4X4,DOURIS RACE,WO KTM 250 Α.Σ.ΜΟ.Λ.Π. 33:40.487 0 33:40.487 2:38.992
S1 8:49.683 S2 8:19.161 S3 8:13.702 S4 8:17.941 6/CE (Expert)
7 26 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ∆ΗΜΗΤΡΗΣ CE (E AGROTIKO4X4.GR,ΑΓΟΡΑ CAFE,SILO ART FAC KTM EXC-F 350 Α.Σ.ΜΟ.Λ.Π. 34:03.007 0 34:03.007 3:01.512
S1 8:34.052 S2 8:36.423 S3 8:21.196 S4 8:31.336 7/CE (Expert)
8 199 ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ CE (E ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ ΤΣΑΚΑΝΕΛΗΣ-TSIGELIS MOTO FANTIC XEF 250 Α.Λ.Μ.Σ.Ι. 36:29.033 0

 

Κύπελο Enduro βορείου Ελλάδος Φλώρινα 2023
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ .
Cl N° ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΧΟΡΗΓΟΙ MOTOΣΥΚΛΕΤΑ ΑΘ. ΣΩΜΑΤΕΙ Final Time Pnl Tps ∆ΙΑΦ CE (Junior sprint)
1 118 ΓΡΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ CE (J ΜΟΛΕΤ-ΓΡΟΥΤΣΟΣ ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ-ΝΟΥΛΑΣ YAMAHA YAMAHA 125cc ΜΟΛΕΤ 51:53.658 0 51:53.658 0.000

Κύπελο Enduro βορείου Ελλάδος Φλώρινα 2023
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ .
Cl N° ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΧΟΡΗΓΟΙ MOTOΣΥΚΛΕΤΑ ΑΘ. ΣΩΜΑΤΕΙ Final Time Pnl Tps ∆ΙΑΦ CS (Senior)
1 599 ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ CS (S MX EXPERT.GR SHELL ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΜΟΛΕΜ BETA RACING 390 ΜΟ.ΛΕ.Μ ΚΑΡ 34:15.774 0 34:15.774 0.000
S1 8:51.494 S2 8:22.537 S3 8:42.378 S4 8:19.365 1/CS (Senior)
2 563 ΑΛΕΞΙΟΥ ∆ΗΜΟΣΘΕΝΗΣ CS (S MX EXPERT.GR-BETA ΕΛΛΑΣ-ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ ΤΣΑΚ BETA 390 Α.Λ.Μ.Σ.Ι. 40:51.581 0 40:51.581 6:35.807

panellinio-protathlima-scramble-florina-amotoe-agonas-2023-athlitiki-lesxi-florinas

Κύπελο Enduro βορείου Ελλάδος Φλώρινα 2023
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ .
Cl N° ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΧΟΡΗΓΟΙ MOTOΣΥΚΛΕΤΑ ΑΘ. ΣΩΜΑΤΕΙ Final Time Pnl Tps ∆ΙΑΦ CV (Veteran)
1 536 ΠΕΤΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ CV (V MOTO-PARTS.GR-PUTOLINE MOTORCYCLE OILS- Husqvarna 450 Μ.Ο.Θ. 39:52.663 0 39:52.663 0.000
S1 9:14.275 S2 8:32.507 S3 8:39.777 S4 13:26.104 1/CV (Veteran)
2 525 ΚΑΛΕΝ∆ΕΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ CV (V ENDUROMXPARTS.GR, MOTOSTYL BETA RR 390 Α.ΜΟ.Σ. ΣΚΥ∆ 44:46.444 0 44:46.444 4:53.781
S1 9:13.474 S2 9:14.253 S3 9:49.137 S4 16:29.580 2/CV (Veteran)
3 537 ΠΑΣΧΑΛΙ∆ΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ CV (V PASNICK EΙ∆Η OΙΚΙΑΚΗΣ XΡΗΣΗΣ KTM 350 Μ.Ο.Θ. 44:51.228 0 44:51.228 4:58.565
S1 9:50.696 S2 9:25.259 S3 14:29.793 S4 11:05.480 3/CV (Veteran)
4 541 ΤΖΟΥΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ CV (V ΜΣΜ,ΠΑΝΤ.ΠΛΑΤΕΙΑ,ΛΙΠ.ΤΣΑΚΑΝΕΛΗΣ,ΞΕΧΑΣΜΕ Gas-Gas 300 cc Μ.Σ. ΜΑΥΡΟΜ 47:28.572 0 47:28.572 7:35.909
S1 11:46.253 S2 11:19.909 S3 11:11.847 S4 13:10.563 4/CV (Veteran)
5 545 ΙΩΑΝΝΙ∆ΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ CV (V MOTO SPRINT ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΙ∆ΗΣ beta 350 Α.ΜΟ.Σ. ΣΚΥ∆ 52:42.437 0 52:42.437 12:49.774

 

Κύπελο Enduro βορείου Ελλάδος Φλώρινα 2023
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ .
Cl N° ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΧΟΡΗΓΟΙ MOTOΣΥΚΛΕΤΑ ΑΘ. ΣΩΜΑΤΕΙ Final Time Pnl Tps ∆ΙΑΦ CN (Νεοι)
1 432 STEFANO DI PERSIO CN (Ν KTM 250 EXC 2T Regano MotoC 32:40.956 0 32:40.956 0.000

Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να διαβάσετε αυτό το άρθρο. Πιθανόν να σας ενδιαφέρουν και τα παρακάτω θέματα:

ζημινοπουλοσ ελαστικα κορινθοσ

ELESPO ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ

CTD AUTO MOTO ACCESSORIES

CTD ACCESSORIES

ΗΛΕΚΤΡΟΚΙΝΗΣΗ ENJOY THE RIDE

ΗΛΕΚΤΡΟΚΙΝΗΣΗ ENJOY THE RIDE

KOLIOUSIS SUZUKI PARTS

ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟ ΦΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ OPEL ΧΑΛΚΙΔΑ

ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΦΑΝΟΠΟΙΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΧΑΛΕΠΛΗΣ SERVICE ΛΑΜΙΑ

ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ ΨΗΤΟΠΩΛΕΙΟ

latsis συνεργειο αυτοκινητων

Φανοποιεια Ζηκοσ team περιστερι