![paramotor, κινα, tianmenshan, χουναν, διεθνες τουρνουα, δημητρης κολιακος, λουτρακι, Νο1 πιλοτος στον κόσμο](https://enginepower.gr/wp-content/uploads/2019/08/paramotor-κινα-tianmenshan-χουναν-διεθνες-τουρνουα-δημητρης-κολιακος-λουτρακι-Νο1-πιλοτος-στον-κόσμο-678x381.jpg)
Το διεθνές τουρνουά Paramotor Tianmenshan πραγματοποιήθηκε στην επαρχία Χουνάν. Οι κορυφαίοι 7 αθλητές του κόσμου του Paramotor ήταν παρόντες εκ των οποίων και ο δικός μας, ο Ελλήνας Δημήτρης Κολιάκος απο το Λουτράκι που είναι ο Νο1 αθλητής για το 2018 ως ο πιο εντυπωσιακός πιλότος στον κόσμο. Ο καθένας έπρεπε να εκτελέσει μια ποικιλία από ακροβατικά μέσα σε 90 δευτερόλεπτα. Μετά από τρεις γύρους, ανακηρύχθηκε νικητής ο Δημήτρης και βρέθηκε πρώτος στις θέσεις του βάθρου.
Δες ένα βίντεο με μοναδικά στιγμιότυπα!