![outlaw garage](https://enginepower.gr/wp-content/uploads/2020/09/outlaw-garage-678x381.jpg)
Η σκληροπυρινίκη ομάδα Outlaw Garage από τον Πειραιά γνωστή για το πάθος της για την βελτίωση αλλά και για τον κόσμο του Drift, θα βρίσκεται στο 18th Motor Festival 19-20 Σεπτεμβρίου στο Ολυμπιακό Στάδιο!!! O Γρηγόρης Κοζομπόλης και η ομάδα του μας υπόσχονται να δώσουν ένα διαφορετικό χρώμα στην αρένα άλλα και στον εκθεσιακό χώρο! #onlyLove #onlyDRift #Onlypassion #OutlawGarage #GrigorisKozobolis #MotorFestival